Про газету "Мукачево"

«Газета «Мукачево»
Реєстр. свідоцтво
Серія ЗТ № 657/249ПР від 22.09.2015

Редактор-засновник --  Дворниченко Віктор Васильович

Головний редактор газети "Мукачево" та сайту Promisto.info -- ФОП Дворниченко Сергій Вікторович

Скан-копії документів можна подивитися та завантажити за посиланнями: 

1. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації

2. Витяг з Реєстру платників єдиного податку

Газета "Мукачево" заснована у 1993 р. 

Міськрайонна газета, яка розповсюджується по м.Мукачеву та Мукачівському району накладом в 5000 прим.

Окрім суспільно-політичних новин, новин міської громади та офіційних інформаційних матеріалів Мукачівського міськвиконкому та районної ради, колективом газети було ініційовано та реалізовано низку цікавих та корисних проектів. Так за роки існування видання, випускалися такі тематичні сторінки-місячники, як «Вісник Мукачівської міської спілки підприємців», «Вісник Мукачівського Клубу бухгалтерів», сторінки Державної податкової адміністрації та Міського центру зайнятості, «Благовіст» – двосторінковий вісник Мукачівського православної єпархії, сторінка Мукачівського технологічного університету «Прометей», «Вісник Мукачівського аграрного коледжу», дайджест регіонального відділення ПриватБанку, літературно- поетична сторінка Мукачівського літоб’єднання «Рідне Слово», анкети-інтерв’ю з цікавими особистостями міста.

Газета «Мукачево» часто виступає інформаційним спонсором багатьох культурно-масових та спортивних заходів і тісно співпрацює з відкритою в місті весною 2009 року Малою академією літератури і журналістики.

Дуже активно і плідно газета співпрацює з політичними партіями та окремими депутатами різних рівнів. Саме нам довіряють друк виборчих дільниць та біографії кандидатів місцеві виборчі штаби.

Також редакція пропонує послуги по макетуванню та виготовленню широкого спектру поліграфічної продукції, -- від візиток, флаєрів, до багатосторінкових каталогів та книг.

За результатами моніторингу «Торгово-промислової палати України» ТзОВ «Газета Мукачево» у 2007 році визнана у Закарпатській області Лідером галузі за основним видом діяльності «Друкування газет» і нагороджена Дипломом та медаллю «Лідер галузі».

У 2008 газета «Мукачево» стала Лауреатом Всеукраїнської програми «Золоті руки країни».

В тому ж році заступник головного редактора і співзасновник товариства Дворниченко Сергій Вікторович нагороджений «Срібним Дипломом» та срібним орденом із званням «Взірець професіоналізму».

За багаторічне інформаційне співробітництво з Православною Мукачівсько-Ужгородською єпархією, редактора-засновника газети В. Дворниченка нагороджено «Орденом Святого Володимира ІІІ ступеня» і Почесною грамотою Святішого Патріарха і митрополита всея України Володимира.

PDF-АРХІВ газети "Мукачево" ви можете подивитися ТУТ

 

Адміністрація не завжди поділяє думки чи погляди авторів опублікованих матеріалів, а також не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Передрук матеріалів – тільки за умови гіперпосилання на відповідну публікацію на сайті promisto.info. Друковані видання повинні отримати письмову згоду від адміністрації на передрук.

Promisto.info - новини Мукачева i Закарпаття © 2022
Made by Tools4shop.com